آیفون X پرفروش ترین گوشی موبایل هوشمند در جهان

آیفون X پرفروش ترین گوشی موبایل هوشمند در جهان است

آیفون X پرفروش ترین گوشی موبایل هوشمند در جهان

علی رغم اینکه آیفون X فروش نسبتاً ضعیفی تا به امروز داشته و شرایط طبق پیش بینی اپل پیش نرفته است، جالب است بدانید که این گوشی برای فصل دوم فروش نیز همچنان لقب پرفروش ترین تلفن هوشمند را حفظ کرده است. با ما با بررسی آمار و ارقامی در این باره همراه باشید…

شرکت تحلیلی Strategy Analystics فروش آیفون X را برای سه ماهه‌ی اول 2018، 16 میلیون واحد برآورد کرده است که باعث می‌شود این گوشی هوشمند در طول این دوره همانند دوره‌ی سه ماهه‌ی آخر سال 2017، لغب پرفروش ترین گوشی هوشمند را ازآن خود کند.

یکی از تحلیلگران ارشد شرکت Strategy Analystics به نام یوها وینتر در این باره گفته است که آیفون X با طراحی خوب، دوربین رده بالا، بازه‌ی وسیع نرم افزارها و خرده فروشی گسترده‌ای که داشته است توانسته در فصل دوم فروش نیز به عنوان پرطرفدار ترین گوشی هوشمند موجود، باقی بماند.

در این مدت گزارشات ضد و نقیضی ازآیفون X به دست ما می‌رسید که همگی آن‌ها، این گوشی را به عنوان یک محصول شکست خورده و یک پروژه‌ی نا امید کننده برای شرکت اپل معرفی می‌کردند. حتی مجله‌های خبری نیز قید کرده بودند که به دلیل فروش ضعیفی که آیفون X داشته نتوانسته است انتظارات شرکت اپل را به طور کامل برآورده کند.

با این حال این غم و اندوه، بیشتر متوجه تأمین کنندگان اپل مانند سازنده‌ی تراشه TSMC و همچنین شرکت AMS شده است. چرا که آن‌ها در مورد کمبود تقاضا برای این محصول به اپل هشدار داده بودند وتیم کوک که مدیرعامل اپل است، پیشتر به این گونه گزارشات اعتنایی نکرده بود. البته باید در نظر داشت که تأمین کنندگان کمپانی اپل درون زنجیره‌ای پیچیده قرار دارند و نباید فقط بر اساس اطلاعاتی که فقط از یک منبع اطلاعاتی دریافت شده است، در مورد آن قضاوتی کرد.

 

پخش مواد غذایی و خرید مواد غذایی آوران کالا خدمتی است برای شما