حریم خصوصی

سیاست حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران

فروشگاه اینترنتی آوران کالا: فروشگاه اینترنتی آوران کالا تاکید بسیاری بر اصول حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران این سایت دارد. شما برای فعالیت در فروشگاه اینترنتی آوران کالا و تقاضا برای ثبت سفارش، نیاز به اضافه کردن مشخصات آدرس خود و تلفن های تماس خواهید داشت. شما پس از ورود به فروشگاه اینترنتی آوران کالا ، به عنوان کاربر فروشگاه اینترنتی شناخته خواهید شد حساب شما توسط شما قابل حذف شدن از سیستم نمی باشد و تنها توسط پنل مدیریت امکان پذیر است.

محدودیت دسترسی به اطلاعات: فروشگاه اینترنتی آوران کالا دسترسی کارمندان خود به اطلاعات کاربران را محدود نموده و تنها کارمندانی که ارتباط مستقیم با کاربران دارند، دسترسی به کلیه اطلاعات خواهند داشت. کلیه رمزهای عبور به صورت رمز شده در پایگاه داده های فروشگاه اینترنتی آوران کالا نگهداری شده و در فرآیند رمزگذاری بیشترین تلاش در استفاده از الگوریتم ها و روش های پیشرفته شده است. امیدواریم که با رعایت بیشترین میزان در حفاظت از اطلاعات شما،‌ اطمینان خاطر لازم به شما مشتریان گرامی در استفاده از سیستم فروشگاه اینترنتی آوران کالا را داده باشیم.

استفاده از پروتکل امن ssl برای حفظ اطلاعات کاربران و رمزگذاری اطلاعات پایگاه داده های این سایت می باشد نشان قفل سبز رنگ کنار آدرس اصلی سایت در بالای صفحه در کنارhttps:://avarankala.ir به همین معناست و خیال کاربران را برای حفظ اطلاعاتشان تا حدود زیادی راحت می کند