راهنمایی سفارش از طریق خرید بدون عضویت

راهنمایی سفارش از طریق خرید بدون عضویت از فروشگاه اینترنتی

برای خرید از فروشگاه اینترنتی آوران کالا نیاز به ثبت نام اجباری نیست شما می توانید در هر زمانی از منو سایت ، محصولات مورد نظر را انتخاب کرده و به سبد کالا اضافه کنید و بعد از انتخاب تمام سفارش خود به سبد کالا رفته پس از چک کردن تعداد و مشخصات سفارش خود ، روی دکمه اقدام به پرداخت کلیک کرده و در قسمت صورتحساب شما باید نام کاربری و رمز عبور داشته باشید در غیر این صورت روی دکمه پرش از ورود کلیک کنید و فرم مشخصات و آدرس پستی محل دریافت کالا را با دقت پر کنید و با کلیک روی دکمه بعدی در قسمت صورتحساب ، قیمتها و مبلغ پیش پرداخت نوشته شده است با کلیک روی ثبت سفارش به درگاه پرداخت زرین پال رفته و از سه راه پرداخت مشخص شده ، گزینه پیش فرض زرین پال روی کارت های شتابی می باشد که با هر کارت بانک شتابی و داشتن رمز دوم قابل پرداخت می باشد در ادامه مراحل را با رعایت نکات ایمنی انجام دهید.

برای رفتن به صفحه سبد کالا دو راه وجود دارد آیکن سبد در سمت چپ صفحه ، و در قسمت راست صفحه منو کشویی سبد کالا وجود دارد که در هر زمان کلیلک کنید می توانید مجموع خرید خود را ببینید و اگر تصمیم به ثبت سفارش دارید روی لینک مشاهده سبد کالا کلیک کنید. اگر از تعداد کالاها مطمئن هستید می توانید رو پرداخت و ثبت سفارش کلیک کنید.

در صفحه سبد کالا می توانید تعداد محصولات و یا حذف موردی که به اشتباه وارد سبد کالا کرده اید را تغییر دهید.

بعد از پرداخت , سفارش شما به صورت آنلاین به فروشگاه ارسال می شود و در وضعیت بررسی و انجام قرار خواهد گرفت و در صورتی که از سفارش شما موردی اتفاقی در انبار موجود نباشد با شما تماس گرفته خواهد شد.

بعد از آماده شدن سفارش , جهت اطلاع از زمان دقیق ارسال با شما تماس گرفته خواهد شد.

بعد از پرداخت اولیه و ارسال سفارش معمولا ۱ الی ٢ ساعت بار شما ارسال می شود اگه قرار بود ساعت دیرتری را به هر دلیلی اعلام کنید حتما با پشتیبانی سایت به صورت تماس تلفنی اعلام نمایید.