راهنمای خرید

 

برای سفارش راحت و خرید آسان مراحل ذیل را دنبال بفرمایید :

مسلما برای خرید راحت و پیگیری سفارشها باید حسابی در سایت داشته باشید به همین علت خرید در سایت بعد عضویت قابل اجرا می باشد و بعد از آن راحتی خرید ثبت سفارش را خواهید دید.

عضویت در سایت :

۱– در صورتی که قبلا عضو نشده اید در بالای صفحه زیر منو اصلی دکمه عضویت را کلیک بفرمایید و بعد از آن فقط روی ورود کلیک نمایید در صورت فراموشی پسورد (رمز عبور) روی دکمه رمز خود را فراموش نموده اید؟ کلیک نمایید و با وارد کردن ایمیل یه پیام به ایمیل شما می آید که مراحل را بعد آن طی نمایید و رمز جدید را تغییر دهید.

۲– وارد کردن یک نام کاربری یا به اصطلاح username که مختص به فرد شماس و بعد از آن کسی با این نام نمی تواند آن را ثبت کند.

۳– وارد کردن ایمیل الزامیست چرا که  ثبت سفارش های شما و مشخصات خرید به ایمیل شما ارسال خواهد شد و از بیشترین تخفیف ها و  قیمت های مناسب سایت با خبر خواهید شد.

۴انتخاب رمز عبور و تکرار آن در فیلد بعدی که باید از لحاظ امنیتی رمز مناسبی را انتخاب کنید و آنرا در جای مناسبی ذخیر داشته باشید.

۵– کلیک روی باکس من ربات نیستم یا در بعضی مرورگرها به انگلیسی i am not robot را بزنید.

۶– در آخر عضویت را کلیک کنید

۷– در صفحه ورود اطلاعات مربوط به شما جهت صورت حساب و  ارسال بار و تلفن تماس خواهید شد که باید به دقت کامل کنید چرا که تنها راه ارتباطی و اطلاع رسانی از ارسال بار هماهنگی ارسال و پیام ها به شماره همراه شما و همان آدرس ارسال خواهد شد.

۸– انتخاب محصول در منو صفحه اصلی با تقسیم دسته بندی تمامی کالاها کاملا مشخص شده وارد شوید و با استفاده از فیلتر های نوع محصول وزن و موارد دیگر و مرتب سازی های بالای محصولات کار شما را برای رسیدن به محصول مورد نظر راحت تر خواهد کرد

۹– پیدا کردن محصول از طریق جستجو ، شما با وارد کردن نام مشخصه یا مارک (برند) هر محصولی که میدانید را می توانید سریع تر آنرا پیدا کنید.

۱۰ – کنار هر محصول یک علامت قلب وجود دارد با کلیک روی آن می توانید محصول های مورد علاقه خود را در لیست علاقه مندی ها اضافه کنید و در خرید بعدی با رفتن به صفحه علاقه مندی ها با کلیک روی علامت قلب کنار صفحه سمت چپ تمام موارد خود را ببینید و از همان جا به سبد خرید اضافه کنید و دیگر در سایت به دنبال آنها نگردید.

۱۱– وارد کردن تعداد محصول ، در همان ابتدا وقتی محصولی را مشاهده می کنید باکس تعداد وجود دارد که تعداد سفارش را وارد کنید بعد دکمه افزودن به سبد را بزنید ، در صورتی که فروش محصول باکسی تعریف شده باشد شما نمی توانید کمتر از مقدار تعریف شده تعداد وارد کنید و خرید باکسی بشمار می آید.

۱۲– بعد از افزودن یه پیام به شما می آید که محصول مورد نظر به سبد اضافه شده آیا تمایل به ادامه خرید دارید یا می خواهید سفارش خود را ببندید با کلیک روی ادامه خرید ، ادامه می دهید یا با ثبت سفارش و پرداخت ، سفارش خود را ثبت می کنید. در همان صفحه پیام هم تعداد قابل ویرایش می باشد.

۱۳– شما در هر زمانی از با کلیک روی آیکن سبد کالا در بالا سمت راست صفحه از تعداد خرید و مبلغ فاکتور اطلاع پیدا خواهید کرد و کلیک روی ضربدر دوباره ادامه می دهید.

۱۴– هر زمان که خرید شما پایان یافت دکمه دیگری برای ورود به صفحه سبد کالا وجود دارد ، علامت سبد از سمت چپ صفحه روی دکمه دوم کلیک نمایید

۱۵– در صورت داشتن کوپن تخفیف آن زا وارد نمایید که شامل تخفیف می باشد معمولا تعداد و زمان استفاده آن در مناسبت های مختلف و شرایط قرارداد با شرکت خاص از قبل تعریف شده و با ایمیل یا پیامک برای شما ارسال شده است.

۱۶– در صورت حذف آیتم خاصی روی ضربدر کنار هر مورد کلیک نمایید. در صورت خالی کردن کل سبد رو دکمه مربوطه کلیک نمایید

۱۷– در صورت تایید تعداد هر محصول روی ادامه جهت تسویه کلیک نمایید

۱۸– صفحه مربوط به جزئیات صورتحساب خود را چک بفرمایید در صورت تغییر ویرایش نمایید. مرحه بعد..

۱۹– انتخاب روش پرداخت ، چک کردن سفارشات ، کلیک روی ثبت سفارش.

۲۰ برای شما ایمیل ثبت سفارش و صورت حساب و شماره سفارش جهت پیگیری سفارش می آید.